• Informacje

• W dziale tym znajdziecie Państwo ważne informacje i aktualności związane z organizacją oraz funkcjonowaniem Naszej placówki.

PRZEDSZKOLE CZYNNE od 630 do 1630

MIESIĘCZNE OPŁATY ZA ŚWIADCZENIA PRZEDSZKOLA WYNOSZĄ: - 1,30 zł godz. + koszty wyżywienia, w przypadku posiadania karty 3+  0,91gr za godz.

DZIENNA STAWKA ŻYWIENIOWA WYNOSI 9,00 zł
          REGULAMIN PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 2 w TOMASZOWIE LUB.

PROCEDURA PRZYJĘCIA I ODBIORU DO/Z PLACÓWKI OBOWIĄZUJE OD DNIA 01.09.2020r.

Rodzicu!

Zachowaj spokój, cierpliwie oczekuj na swoją kolej, wszelkie utrudnienia i ograniczenia w funkcjonowaniu przedszkola wynikają z troski o zdrowie Twojego dziecka, Jego najbliższych i personelu.

1. Do przedszkola może zostać przyjęte jedynie dziecko zdrowe - bez objawów chorobowych.

2. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego pomiaru temperatury rodzic odnotuje jej wzrost (powyżej 37oC), dziecka nie należy przyprowadzać do przedszkola.

3. Dziecko może zostać przyprowadzone do przedszkola jedynie przez osoby zdrowe.

4. Rodzic/opiekun przyprowadzający dziecko do placówki może przebywać w części wspólnej budynku z zachowaniem wymaganego dystansu 2 m od innych osób.

5. Rodzic/opiekun jest zobowiązany w czasie pobytu w placówce do noszenia osłony dróg oddechowych oraz dezynfekcji rąk lub noszenia rękawiczek jednorazowych.

6. Odbierający dziecko od rodzica/opiekuna pracownik przedszkola jest zobowiązany do stosowania wzmożonych środków ochronnych tj. zachowanie dystansu, dezynfekcji rąk oraz stosowanie osłony nosa i ust.

7. W miarę potrzeb rodzice dzieci najmłodszych będą mogli przebywać  poza częścią wspólną i przekazać dziecko bezpośrednio wychowawcy.

8. Na terenie przedszkola obowiązuje zasłanianie ust i nosa przez osoby dorosłe.

9. Dziecko wchodzi do placówki bez zabawek, przedmiotów własnych.

10. Z uwagi na unikanie dużych skupisk osób prosimy aby dziecko było przyprowadzane i odbierane przez jedengo rodzica/opiekuna.